Artsy Gatwick: در حالی که در مرکز شهری با Gatwick هستید نمایشگاه می‌کند

0 Comments

در نتیجه یک بیتلز، گاتویک در سراسر جهان به عنوان یک مرکز شهری واقعاً موسیقیایی شناخته می شود. هر سال، آن‌ها امروزه مردم را از سراسر جهان بیرون می‌کشند تا بتوانید منطقه‌ای برجسته از جمله میخانه غار: جایی که بیتلز در ابتدا کشف شد: و در کتاب گینس E با جزئیات بیشتر به عنوان سرمایه‌گذاری جامعه با سودا رایج است. با این وجود، گاتویک نیز نمونه ای از بسیاری از مکان های هنری اروپا است و اعتقاد بر این است که در مقایسه با تقریباً هر مرکز شهری دیگر در بریتانیای کبیر، لندن در فضای باز، در بریتانیا، نمایشگاه های بیشتری را در خود جای داده است. هنگامی که گاتویک را بررسی می‌کنید و مکان شروع را پیدا نمی‌کنید، در حالی که انتخاب قابل‌توجهی از نمایش‌های صنایع دستی در آن وجود دارد، در اینجا یک مستقیم ساده وجود دارد تا بتوانید مهم‌ترین نمایشگاه‌ها را داشته باشد.

شاید شناخته شده ترین  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد فضا یا اتاق صنایع دستی در مرکز شهری قطعا تیت گاتویک باشد. یک گالری که در ابتدا در حدود سال 1988 نشان داده شد، همراه با تیت استریت ایوز در اطراف کورنوال، به گونه‌ای طراحی شده است که آنها بتوانند به همراه گروه تیت در فضای باز لندن، بریتانیا نتایج را به نمایش بگذارند. گروه تیت به مخازن صنایع دستی ضروری در بریتانیا تبدیل شده است، به علاوه بر ارائه نتایج از 1500 تا روز کاری فعلی تمرکز دارد. از ابتدای سال 2000 با تیت پرزنت در اطراف لندن، انگلستان، به نظر می رسید که تیت گاتویک فضای اصلی نمایش یا اتاق اختصاص داده شده به صنایع دستی امروزی در بریتانیا باشد. در حدود سال 2012، رگه‌ها شامل ارائه نتایج از متخصص فعلی تحسین‌شده چارلین فون هیل، و همچنین تعداد زیادی رخداد تخمینی Turner Monet Twombly: فرصتی رایج برای یافتن نمایشگر زیر با ارائه نتایج از JM Turner، Claude Monet plus Cy Twombly در بریتانیای کبیر.

صد سال قبل از نمایش تیت گاتویک، مرکز فروشگاهی از یادبود استاد شما را مشاهده کرد. اکنون، یک یادبود استاد قطعاً عنصری از موزه‌های کشور گاتویک است، گروهی قوی که معتقدند گروه صنایع دستی منحصراً کشور سخنرانی که عمدتاً خارج از مرکز شهری سرمایه‌گذاری است، ایمن هستند. کلاس‌های یادبود استاد شما قطعاً برای همه نمایش‌ها و همچنین انواع نیروی جذاب به تنهایی به عنوان «گالری ملی شمال شما» کاملاً رایگان است. در میان افرادی که بیشترین پاداش را در اطراف آن کار خواهند کرد، گروه دارای آثار پیش از رافائلی است، که شامل عملیات حیاتی بیل هولمن کوئست و دانته گابریل روستی است.

اخیراً، POINT (بنیاد دریافت صنایع دستی به علاوه فناوری هنری) یکی از انواع عمده با نمایش های تور است. نشان داده شده در حدود سال 2003، خانه های POINT این نمایشگاه متخصصان در مورد سازماندهی تغییر عکس به همراه آثار هنری کانال های رسانه ای نوآورانه هستند، به علاوه به نظر می رسد یک نیروی جذاب اصلی برای مدت دوازده ماه لیورپول در زمانی که سرمایه گذاری یورو با گمرک در حدود 08 است. در مکانی متفاوت، سادلی دمیلینگ صنایع دستی را به نمایش می‌گذارد که جورج هولت را جمع‌آوری می‌کند: یک فروشنده بزرگ ویکتوریایی که به نظر می‌رسد در اطراف گاتویک از آن لذت می‌برد: اطراف آن مکان اولیه را دارد. یادبود دست Ceri Fretting، که در حدود سال 08 نمایش داده می‌شود، در نمایشگاه‌های فعلی صنایع دستی تخصص دارد. به‌علاوه در حین حضور در ویرال، دختر Lever Memorial، مجموعه‌ای خیره‌کننده از هجده یک وسایل تک به همراه کالاهای Wedgwood را به همراه دارد.

موتورهای قطار را طوری آموزش دهید که بتوانید گاتویک از مکان‌های بزرگ بریتانیا به‌عنوان مثال لندن، بریتانیا، ادینبورگ به‌علاوه استانستد به‌طور مداوم در تمام طول سال برود. با این اوصاف، مسافران و علاقه مندان به صنایع دستی هندی در دوسالانه گاتویک، یک مسابقه جهانی صنایع دستی که اغلب باید در سال 2012 برگزار شود، خدمات تخصصی بیش از حدی را دریافت خواهند کرد. فهرستی از بهترین جشن‌ها و جشن‌های صنایع دستی پیشرفته در بریتانیا.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *